Hlavní navigace

Vodafone představil nová e-mailová řešení pro firmy

2. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vodafone rozšiřuje nabídku pro firmy pro mobilní přístup k e-mailu o řešení Microsoft Office Outlook Mobile a Nokia Mail for Exchange. Obě nová řešení jsou založena na platformě Microsoft Exchange Server. Vedle stávajících zařízení BlackBerry jsou tak nově podporovány komunikátory se systémem Windows Mobile 5 a novějším, spolu s telefony z N Series a E Series od Nokie. Nabídku jsme připravili pro firmy, jejichž zaměstnanci jsou často mimo kancelář a potřebují být neustále v kontaktu se svými…

Vodafone rozšiřuje nabídku pro firmy pro mobilní přístup k e-mailu o řešení Microsoft Office Outlook Mobile a Nokia Mail for Exchange. Obě nová řešení jsou založena na platformě Microsoft Exchange Server. Vedle stávajících zařízení BlackBerry jsou tak nově podporovány komunikátory se systémem Windows Mobile 5 a novějším, spolu s telefony z N Series a E Series od Nokie. Nabídku jsme připravili pro firmy, jejichž zaměstnanci jsou často mimo kancelář a potřebují být neustále v kontaktu se svými obchodními partnery a kolegy, uvedl Jan Schmiedhammer, ředitel oddělení firemního marketingu a zákaznických řešení ve Vodafonu.

Pro přístup k firemnímu e-mailu lze využít tarif Připojení na stálo. I firmy mohou využít současné slevové akce, takže pokud si tarif aktivují nyní, budou následujících šest měsíců platit jen poloviční paušální poplatek za tento tarif. Namísto 650 korun zaplatí 325 korun i s daní. Limit FUP je nastaven na 3 GB měsíčně. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).