Hlavní navigace

Vodafone přerušuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

18. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Finanční problémy, se kterými se potýká loterijní společnost Sazka, nedoléhají jenom na sázkaře, ale také na uživatele mobilů. Vodafone dnes oznámil, že od půlnoci nebude možné dobíjet kredit jeho předplacených karet přes terminály Sazky. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média. 

Finanční problémy, se kterými se potýká loterijní společnost Sazka, nedoléhají jenom na sázkaře, ale také na uživatele mobilů. Vodafone dnes oznámil, že od půlnoci nebude možné dobíjet kredit jeho předplacených karet přes terminály Sazky. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média

MM AI t

Vodafone slibuje, že tento krok by neměl mít nějaký velký negativní dopad na jeho zákazníky. Stále existuje 20 000  míst, kde je kredit možné dobíjet. Navíc je přístupné dobíjení přes Internet. Vodafone zároveň uvedl na trh dobíjecí kupón v hodnotě 200 korun. Vodafone je prý připraven v plném rozsahu obnovit spolupráci se Sazkou poté, kdy mu bude poskytnuto dostatečné zajištění splnění platebních povinností Sazky.

Doplnění: dobíjení přes terminály Sazky přerušuje také Telefónica O2. Zákazníkům se omlouváme za způsobené komplikace, které nejsou způsobeny společností Telefónica O2. Snažíme se co nejvíce usnadnit dobíjení zákazníků využívajících předplacených služeb od O2. Proto v současné chvíli distribuujeme zvýšené množství dobíjecích kupónů na řadu prodejních míst.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).