Hlavní navigace

Vodafone přerušuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

Jiří Macich ml.

Finanční problémy, se kterými se potýká loterijní společnost Sazka, nedoléhají jenom na sázkaře, ale také na uživatele mobilů. Vodafone dnes oznámil, že od půlnoci nebude možné dobíjet kredit jeho předplacených karet přes terminály Sazky. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média. 

Finanční problémy, se kterými se potýká loterijní společnost Sazka, nedoléhají jenom na sázkaře, ale také na uživatele mobilů. Vodafone dnes oznámil, že od půlnoci nebude možné dobíjet kredit jeho předplacených karet přes terminály Sazky. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média

Content 2017 - tip Footshop

Vodafone slibuje, že tento krok by neměl mít nějaký velký negativní dopad na jeho zákazníky. Stále existuje 20 000  míst, kde je kredit možné dobíjet. Navíc je přístupné dobíjení přes Internet. Vodafone zároveň uvedl na trh dobíjecí kupón v hodnotě 200 korun. Vodafone je prý připraven v plném rozsahu obnovit spolupráci se Sazkou poté, kdy mu bude poskytnuto dostatečné zajištění splnění platebních povinností Sazky.

Doplnění: dobíjení přes terminály Sazky přerušuje také Telefónica O2. Zákazníkům se omlouváme za způsobené komplikace, které nejsou způsobeny společností Telefónica O2. Snažíme se co nejvíce usnadnit dobíjení zákazníků využívajících předplacených služeb od O2. Proto v současné chvíli distribuujeme zvýšené množství dobíjecích kupónů na řadu prodejních míst.

Našli jste v článku chybu?
20. 3. 2011 20:36
VS (neregistrovaný)

To sice pravděpodobně ano, ale na tom záměru měla zájem jen menší část akcionářů. A ten záměr se mohl uskutečnit jen s využitím demence té zbylé části, která měla minimálně možnost vše ovlivnit přes VH ČSTV jakožto největšího akcionáře. Že v Sazce není vše zcela OK je známo již dlouho. A i v okamžicích, kdy bylo jasné, že Sazka se řítí do propasti, vedení ČSTV totálně selhalo (možná schválně).

Celkem bohulibý záměr oddělit financování sportu od politických bojů, a dát sportovcům stabilní finanč…

20. 3. 2011 16:17
ondra.novacisko.cz (neregistrovaný)

To nebylo umění, to byl záměr. Po celou dobu.