Hlavní navigace

Také Vodafone nabízí mobilní připojení s předplaceným modelem

Jiří Macich ml.

Ještě na předvánoční trh mobilní operátor Vodafone nasměroval sadu obsahující USB modem a předplacenou kartu s kreditem v hodnotě 700 korun. Tento komplet si zájemci mohou koupit za 1277 korun v partnerských prodejnách Datart, Electroworld a Tesco. Nedávno jsme vás informovali, že s s modelem předplaceného připojení k Internetu přišel U:fon. Na rozdíl od něj Vodafone však nepřipravil speciální tarif (u předplaceného připojení od U:fona se platí 30 korun za každý den, kdy je připojení aktivováno…

Doba čtení: 1 minuta

Ještě na předvánoční trh mobilní operátor Vodafone nasměroval sadu obsahující USB modem a předplacenou kartu s kreditem v hodnotě 700 korun. Tento komplet si zájemci mohou koupit za 1277 korun v partnerských prodejnách Datart, Electroworld a Tesco. Nedávno jsme vás informovali, že s s modelem předplaceného připojení k Internetu přišel U:fon. Na rozdíl od něj Vodafone však nepřipravil speciální tarif (u předplaceného připojení od U:fona se platí 30 korun za každý den, kdy je připojení aktivováno).

Předplacená datová karta je vhodná zejména pro zákazníky, kteří se chtějí s Internetem seznámit, vyzkoušet si jej nebo se potřebují k mobilnímu Internetu připojit jen občas, tvrdí Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Zájemci si tak na kartě mohou aktivovat tarif Internet do mobilu na den za 17 korun (ovšem s limitem FUP pouze 5 MB), Internet do mobilu na měsíc za 177 korun (FUP se aplikuje po přenesení 100 MB) nebo tarif Připojení na stálo za 650 korun měsíčně (limit FUP je tentokrát nastaven na 3 GB). (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?