Hlavní navigace

Vodafone si chce udržet pozici české UMTS jedničky

Jiří Macich ml.

Zatímco T-Mobile oznámil, že jeho síť třetí generace je dostupná pro 42,5 procenta české populace, Vodafone přispěchal s aktuální informací, že on svou sítí třetí generace pokrývá již 48 procent české populace z 216 měst a obcí. Nyní se operátor dle svých vlastních slov soustředí zejména na okresní a menší města ve všech regionech republiky. Do konce konce letošního srpna, chce Vodafone svou sítí třetí generace pokrývat 60 procent české populace. Během jara a počátkem léta hodlá svou UMTS síť…

Zatímco T-Mobile oznámil, že jeho síť třetí generace je dostupná pro 42,5 procenta české populace, Vodafone přispěchal s aktuální informací, že on svou sítí třetí generace pokrývá již 48 procent české populace z 216 měst a obcí. Nyní se operátor dle svých vlastních slov soustředí zejména na okresní a menší města ve všech regionech republiky. Do konce konce letošního srpna, chce Vodafone svou sítí třetí generace pokrývat 60 procent české populace. Během jara a počátkem léta hodlá svou UMTS síť spustit v 53 dalších městech a obcích:

EBF17_braverman

Půjde o Aš, Benešov, Čáslav, Čelákovice, Doksy, Františkovy Lázně, Hlinsko, Hranice, Humpolec, Chlumec, Choceň, Jeseník, Jičín, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Klatovy, Kralupy nad Vltavou, Krnov, Kutná Hora, Lanškroun, Libiš, Lipník nad Bečvou, Litomyšl, Litovel, Litvínov, Louny, Mělník, Meziboří, Mikulov, Milovice, Neratovice, Nové Město na Moravě, Nové Město nad Metují, Nymburk, Pelhřimov, Poděbrady, Přelouč, Přeštice, Rakovník, Semily, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tachlovice, Tanvald, Turnov, Uherský Brod, Valašské Meziříčí, Vlašim, Vysoké Mýto, Zábřeh Zdice a Znojmo.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?