Hlavní navigace

Vodafone: sleva na připojení za ukázání účtenky od notebooku

24. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vodafone nabízí svůj datový tarif Internet na stálo se slevou na první čtyři měsíce jeho využívání. Stačí do prodejny Vodafonu dorazit ukázat účtenkou od pořízeného notebooku. Nemusí jít o notebook koupený v poslední době. Pokud si kvůli záruce schováváte účtenku třeba i druhým rokem, můžete také akce využít. V rámci této akce pak Vodafone sníží paušální platbu za tarif Internet na stálo o 50 procent. Měsíční paušál tedy během prvních čtyřech měsíců vyjde vždy na 262 korun a 50 haléřů. Od…

Vodafone nabízí svůj datový tarif Internet na stálo se slevou na první čtyři měsíce jeho využívání. Stačí do prodejny Vodafonu dorazit ukázat účtenkou od pořízeného notebooku. Nemusí jít o notebook koupený v poslední době. Pokud si kvůli záruce schováváte účtenku třeba i druhým rokem, můžete také akce využít. V rámci této akce pak Vodafone sníží paušální platbu za tarif Internet na stálo o 50 procent. Měsíční paušál tedy během prvních čtyřech měsíců vyjde vždy na 262 korun a 50 haléřů. Od pátého měsíce si pak bude Vodafone účtovat standardní cenu 525 korun měsíčně.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nemusíte nutně zahájit rozsáhlé pátrání po účtence. Stejné cenové zvýhodnění je poskytováno i při pořízení datového balíčku s modemem Vodafone Mobile Connect flash K3765 přes e-shop operátora. Tarif Připojení na stálo umožňuje časově neomezené připojení přes GPRS/EDGE i přes budovanou UMTS síť. Jeho FUP počítá s datovým limitem 3 GB na měsíc. (za tip děkujeme čtenářům)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).