Hlavní navigace

Volný nabízí ADSL s rychlostí 4 Mbit/s za cenu 2 Mbit/s

Jiří Macich ml.

Volný přišel s akční nabídkou ADSL připojení v rámci své vlastní sítě, která pokrývá 40 procent území republiky. Od dnešního dne mají zákazníci limitovanou možnost objednat si tarif s rychlosti 4 Mbit/s za cenu tarifu s rychlostí 2 Mbit/s. Pokud si zákazník objedná službu Volný Internet 4M, bude mít toto připojení trvale za cenu 429 korun. V případě, že se zákazník rozhodne pro připojení bez pevné linky – Volný Internet Extra 4M, jedná se o cenu 699 korun, uvádí Volný ve své dnešní tiskové…

Volný přišel s akční nabídkou ADSL připojení v rámci své vlastní sítě, která pokrývá 40 procent území republiky. Od dnešního dne mají zákazníci limitovanou možnost objednat si tarif s rychlosti 4 Mbit/s za cenu tarifu s rychlostí 2 Mbit/s. Pokud si zákazník objedná službu Volný Internet 4M, bude mít toto připojení trvale za cenu 429 korun. V případě, že se zákazník rozhodne pro připojení bez pevné linky – Volný Internet Extra 4M, jedná se o cenu 699 korun, uvádí Volný ve své dnešní tiskové zprávě.

Našli jste v článku chybu?
29. 3. 2008 12:13
vep5 (neregistrovaný)
Plati to i pro stavajici zakazniky sluzby 4M? Protoze jestli ne, tak by se jim vyplatilo vypovedet smlouvu a znovu ji uzavrit za novou cenu.
27. 3. 2008 11:05
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Fakt? A jak připojení máš na mysli? Nespletl jsi se trochu? Pokud se nepletu, tak kyslíkáři nabízej 4 Mbit za nějakých 599,- bez DPH a k tomu ještě platíš za pevnou linku (339 bez DPH) A o tom, že by měli nahé ADSL nic nevím. Takže když si to spočítám, tak mě ještě výhodněji než normální čtyřmega s pevnou linkou od kyslíků vyjde nahý ADSL od volnýho - 699,- včetně DPH. S kyslíkářema bych do toho fakt nešel.