Hlavní navigace

Volný Gmail už i v Japonsku

Jiří Macich ml.

V pořadí třetí zemí, kde pro založení konta u freemailové služby Gmail není potřeba pozvánka, je po Austrálii a Novém Zélandu nově i Japonsko. Již několik měsíců nepotřebují pozvánky ani obyvatelé USA, ale ti musí použít autorizační SMS zprávu. To Japonci, Australané a Novozélenďané nemusí. Právě v Austrálii a na Novém Zélandu po otevření služby výrazně vzrostl zájem o svého času revoluční freemailovou službu od Googlu. Podobný efekt očekává tokijská produktová manažerka Googlu Angela Lee i v…

V pořadí třetí zemí, kde pro založení konta u freemailové služby Gmail není potřeba pozvánka, je po Austrálii a Novém Zélandu nově i Japonsko. Již několik měsíců nepotřebují pozvánky ani obyvatelé USA, ale ti musí použít autorizační SMS zprávu. To Japonci, Australané a Novozélenďané nemusí.

Právě v Austrálii a na Novém Zélandu po otevření služby výrazně vzrostl zájem o svého času revoluční freemailovou službu od Googlu. Podobný efekt očekává tokijská produktová manažerka Googlu Angela Lee i v Japonsku.

Gmail je sice dostupný ve více než 40 jazykových verzí vč. češtiny a slovenštiny, ale ve většině zemí si zájemci o gigovou schránku musí sehnat pozvánku. Ještě nedávno je Google rozdával plnými hrstmi, ovšem nějaký čas se již počet pozvánek stávajícím uživatelům nenavyšuje. (Reuters)

Našli jste v článku chybu?