Hlavní navigace

Volný končí jako doménový registrátor, klienty převezme General Registry

10. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační poskytovatel Volný již nebude působit jako doménový registrátor. Dohodl se se společností General Registry, která převzala s účinností od 1. června 2010 nástupnictví v poskytování služeb registrace a správy domén a souvisejících služeb pro rezidentní segment. Zákazníci, kterých se tato skutečnost týká, jsou obesílání informačním e-mailem. Volný se chce v oblasti rezidentních zákazníků soustředit na poskytování základních telekomunikačních služeb, do kterých se mu registrace a…

Telekomunikační poskytovatel Volný již nebude působit jako doménový registrátor. Dohodl se se společností General Registry, která převzala s účinností od 1. června 2010 nástupnictví v poskytování služeb registrace a správy domén a souvisejících služeb pro rezidentní segment. Zákazníci, kterých se tato skutečnost týká, jsou obesílání informačním e-mailem. Volný se chce v oblasti rezidentních zákazníků soustředit na poskytování základních telekomunikačních služeb, do kterých se mu registrace a správa domén nevejde.

Společnost General Registry spolupracuje v oblasti registrace a správy domén se skupinou Dial Telecom, do níž Volný patří, již delší dobu. Volný ujišťuje dosavadní zákazníky, že jim General Registry nabídne stejné nebo výhodnější podmínky poskytovaných služeb. Naším cílem je minimalizovat dopad převodu služeb na zákazníky a nabízet jim efektivní služby na nejvyšší úrovni při zachování cen, na jaké jsou zvyklí, říká Ilona Filípková z General Registry. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).