Hlavní navigace

Vox Media poprvé v Praze!

12. 6. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Czech Internet Forum 2017 představuje první řečníky, kteří vystoupí 19. října v Praze.

Vox Media – jedna z nejprogresivnějších mediálních společností ve Spojených státech založená v roce 2011 – se poprvé představí v České republice! Stane se tak 19. října 2017 na 12. ročníku tradiční konference pro mediální a marketingové odborníky Czech Internet Forum 2017. Vstupenky na akci jsou již k dispozici za zvýhodněnou early birds cenu.

Vox Media provozuje osm mediálních značek od technologií (The Verge, Recode) přes zpravodajství (Vox) až po módu (Racket) nebo jídlo (Eater).

Je známá využitím inovativních technologických a komunikačních postupů a nástrojů, které předznamenávají její úspěch a rostoucí oblibu. Za rok 2016 jí návštěvnost vyrostla skoro o 40 %, a to ve chvíli, kdy větší a známější Huffington Post nebo BuzzFeed pozici ztrácely.

Jak uvádí Digiday UK, obrat společnosti se podařilo za dva roky zdvojnásobit na 100 milionů dolarů, téměř na dvojnásobek za stejnou dobu vyrostl i počet jejích zaměstnanců, kterých je dnes přes osm set. Podle Digiday UK Vox Media těží z pověsti důvěryhodného mediahousu s kvalitním publikem. Měsíčně se chlubí více než 800 miliony zhlédnutími svého obsahu.

Do Prahy na Czech Internet Forum 2017 přijede výkonná ředitelka operativy Vox Media Lauren Rabaino, která má na starosti klíčové projekty zastřešující mediální výstupy, práci s publikem, design a rozvoj produktů, a přiblíží, jak a proč se Vox Media tak daří.

Dalším mimořádně atraktivním bodem programu podzimní konference bude diskuse šéfů nejdravějších mediálních projektů poslední doby. Seznam Zprávy a Info.cz vznikly na zelené louce, zatímco Deník.cz a iROZHLAS.cz prošly po všech stránkách dramatickou proměnou. Jaké jsou jejich plány, ambice a proč si všímat ve zpravodajské nabídce právě jich, se bude Radka Kedroně (iROZHLAS.cz), Michala Půra (Info.cz), Tomáše Skřivánka (Deník.cz) a Jakuba Ungera (Seznam Zprávy) ptát Ján Simkanič.

Cloud23

Czech Internet Forum 2017 se bude konat 19. října v Národním domě na Vinohradech. Registrovat za early birds cenu se můžete na webových stránkách konference, kterou organizuje server Lupa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).