Hlavní navigace

Voyo.cz brzy uvede aplikaci pro iPad, přijít měla ale už během jara

29. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nova slibovala předplatitelům své video-on-demand služby Voyo.cz, že ji během letošního jara zpřístupní díky speciálním aplikacím i pro mobilní zařízení značky Apple a zařízení se systémem Android. Máme léto a slíbené aplikace nikde. Tisková mluvčí televize Marie Fianová pro Lupu uvedla, že nyní má prioritu zpřístupnění Voyo.cz pro uživatele chytrých televizorů, které bere útokem i konkurenční video-on-demant služba Topfun.tv. 

Nova slibovala předplatitelům své video-on-demand služby Voyo.cz, že ji během letošního jara zpřístupní díky speciálním aplikacím i pro mobilní zařízení značky Apple a zařízení se systémem Android. Máme léto a slíbené aplikace nikde. Tisková mluvčí televize Marie Fianová pro Lupu uvedla, že nyní má prioritu zpřístupnění Voyo.cz pro uživatele chytrých televizorů, které bere útokem i konkurenční video-on-demant služba Topfun.tv

MM socky3

Uživatelé mobilních zařízení se prý ale také dočkají. Aplikace pro tablety iPad se má objevit v brzké době (konkrétnější tisková mluvčí nebyla). Aplikace pro zařízení se systémem Android pak vyjde prý někdy během třetího kvartálu tohoto roku. „Naším zájmem a motivací je nabídnout Voyo.cz co největšímu množství diváků,“ zopakovala Marie Fianová již dříve vyřčenou strategii televize Nova. 

Přístup k obsahu Voyo.cz bude možný v rámci současného standardního předplatného z libovolného zařízení. Na rozdíl třeba od některých hudebních služeb tak podpora mobilního přístupu nebo přístupu přes chytré televizory nebude vyžadovat volbu nějakého dražšího tarifu předplatného. Uživatelé si připlatí jen za přehrávání filmových novinek, které distributoři při své současné obchodní politice nedovolují zařazovat do archivu filmů přístupného v rámci předplatného.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.