Hlavní navigace

Voyo nabídne více seriálů v originále s titulky, například Breaking Bad

Lukáš Polák

Podle Novy má v současné době Voyo 26,5 tisíce předplatitelů, což je méně, než šéf internetu Pavel Krbec původně plánoval. Loni touto dobou hovořil o možném zisku až 100 tisíc zákazníků.

Doba čtení: 1 minuta

Videoportál Voyo, který nabízí za poplatek 189 korun měsíčně neomezený přístup k vybrané filmové produkci a především původní tvorbě televize Nova, se do budoucna rozšíří o další seriály v originálním znění s titulky. Mediální skupina o tom dnes informovala prostřednictvím tiskové zprávy při příležitosti 10 milionů shlédnutých titulů na tomto serveru. Chceme se nyní zaměřit na segment zahraničních seriálů v původním znění s titulky. Takto plánujeme nasadit třeba i velmi populární seriál Breaking Bad (Perníkový táta), jehož poslední sérii bychom chtěli odvysílat jen krátce po jejich uvedení v USA, uvedl při této příležitosti ředitel placených služeb Novy Petr Horák.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Voyo nabídne filmovou a seriálovou produkci Sony Pictures, jako první v Česku

Kromě původní tvorby, která se v případě seriálů objevuje na Voyu dříve než na televizní obrazovce, Nova umísťuje na tento videoportál také exkluzivní materiály z posledního ročníku pěvecké show SuperStar, kterou vysílá společně se slovenskou Markízou. Podle serveru Stratégie.sk by mělo Voyo nabídnout díky dohodě se Sony Pictures v dohledné době i nový dramatický seriál House of Cards, kde se v hlavní roli představil populární americký herec Kevin Spacey. Stratégie ale v dubnovém textu hovořily pouze o slovenském trhu. V poslední době se na české verzi videoportálu Voyo objevily například seriály Last Resort (Poslední základna) nebo Community (Zpátky do školy).

Našli jste v článku chybu?