Hlavní navigace

Názory k článku Vstup KKCG do izraelského startupu skončil u soudu, skupina se domáhá 120 milionů Kč

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 4. 2020 12:06

  bez přezdívky

  Občas se mi tu něco nelíbí, třeba četnost článků v TV oboru aka "TV Šlágr - poplatky - satelit je lepší" a jim podobných, ale toto tedy musím napsat, že to je přesně co si představuji, že by tu mělo být, 2x toto a 1x zase toto, ale více detailů, třeba odstavec o business modelech těch firem, co vlastně chtějí fakturovat a co nefakturují. Protože to téma "server o českém internetu" je přesně o firmě, co vleze do stojatých vod katastru a udělá skoro revoluci ve službách založených na "internetu". Před 6 lety jsme se okolo Geosense ochomejtl a byl to klasický startup plnej nadšenejch lidí a vysvětlit starostovi tu "bonitu" služby bylo zábavně těžké.
  Článek je strukturovaný, plný informací a někdo (tedy ne robot) ho zřejmě opravdu napsal až mám skoro podezření, že 80% práce toho článku bude od někoho, kdo je interesován na nějaké straně, ale pak mu to redaktor přepsal do neutrálna.

 • 16. 5. 2020 7:16

  bez přezdívky

  Komárkova skupina jako investor v pozadí aféry mně navozuje atmosféru jeho zpackané investice do energií před několika lety, kdy se mu nepovedlo získat klientelu.
  Dle mého mínění proto že zaměstnával/spo­lupracoval s neschopnými lidmi a vypadá to že s nimi spolupracuje nadále a sám se zřejmě vůbec nevyzná ve zmíněných investičních portfoliích a taky v účetnictví.