Hlavní navigace

Vybíráte nový televizor? Džunglí modelových řad i slev vás provede e-book od DigiZone.cz

26. 5. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

První z řady plánovaných elektronických knih DigiZone.cz připravil náš redakční spolupracovník a recenzent Bohumil Herwig. Nabízí aktuální průřez nabídkou televizorů různých cenových relací.

Chystáte se kupovat nový televizor a potřebujete se rychle zorientovat v nepřeberné nabídce modelových řad známých značek? Chcete ušetřit na zlevněných loňských modelech, ale nevíte, u kterých televizorů se vám nákup vyplatí? Máte představu, kolik peněz chcete do nové televize investovat, ale netušíte, co si za ně můžete u jednotlivých výrobců vybrat? Pomůže vám elektronická kniha Víte, jak si vybrat novou televizi? od našeho spolupracovníka a recenzenta Bohumila Herwiga. Jde o sebrané přehledy publikované na DigiZone.cz od listopadu loňského roku po letošní jaro, které vychází jako bonus pro nové předplatitele prémiového obsahu DigiZone.cz.

cif-tip-téma-foto

Všem předplatitelům prémiového obsahu DigiZone.cz zasíláme e-book Víte, jak si vybrat novou televizi? zdarma jako bonus ve formátech epub a PDF. Pro ostatní zájemce bude k dispozici po 20. červnu prostřednictvím vybraných prodejců elektronických knih – redakce DigiZone.cz bude včas informovat, kde a jakým způsobem lze e-book zakoupit.

Tato sebraná kniha přehledů serveru DigiZone.cz se vztahuje na televizory ze sezóny 2014/15, které se právě doprodávají za špičkové ceny. Najdete v ní nejen pár slov o tzv. chytrých televizorech, tedy Smart TV, ale i rady před nákupem, přehled Ultra HD TV na českém trhu, který se ovšem ze značné části (ne-li z celé!) vztahuje i na trh slovenský, což platí i o dalších televizorech, a také řadu tabulek, mj. i se seznamem všech dostupných 4K TV a těch, které jsou – ve 4K – schopny i televizního příjmu, upozorňuje autor knihy. Oproti textům, které vycházely na DigiZone.cz, obsahuje kniha aktualizované údaje o cenách platných v polovině května a je doplněna o zcela novou kapitolu o nynějších jarních slevách.

Vybírejte hlavou i srdcem! Lepší podmínky pro nákup nového televizoru nás do konce roku opravdu nečekají, resp. možná čekají až někdy po Vánocích, vyzývá Bohumil Herwig. Elektronickou knihu Víte, jak si vybrat novou televizi? dostanou automaticky všichni noví předplatitelé prémiového obsahu DigiZone.cz zdarma (jak předplatit DigiZone.cz?), pro ostatní zájemce bude v dohledné době k dispozici za jednorázový poplatek. O možnostech zakoupení této knihy, ale i o dalších připravovaných e-boocích z produkce DigiZone.cz, vás budeme brzy informovat.


Repro: DigiZone.cz

Titulní strana první z řady plánovaných elektronických knih DigiZone.cz