Hlavní navigace

Vyhrajte volný vstup na konferenci o datech

21. 5. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

GDPR klepe na dveře. Co se dá stihnout na poslední chvíli? Zajímá vás, kde všude lze data z digitálního marketingu využít? Tato a další témata otevře konference Smart Data.

V datech je budoucnost. Všichni to říkají, tak to bude určitě pravda. Ale nebylo by přeci jen lepší, kdyby z nich váš byznys profitoval tady a teď? Nechte data pracovat ve svůj prospěch a vyhněte se pastem, které na vás číhají. 

Nezáleží na tom, zda jsou data velká, nebo malá, ale zda jsou dobrá a zda je dokážeme správně využít. Jak z dat vytěžit maximum, vám poradí řečníci konference Smart Data už tenhle čtvrtek 24. května v Praze. 

Přijďte se přesvědčit i vy a získejte konkrétní příklady, tipy z praxe a návody, jak vytěžit z vašich dat hodnotu pro byznys. Nyní máte možnost vyhrát vstupenku právě na tuto konferenci. Stačí, když správně odpovíte na jednoduchou otázku, a jeden ze tří volných vstupů může být váš.

Soutěžní otázka: Jaký odborný pojem nejlépe vystihuje enormní objemy dat?

ebf - tip do článku - debata

a) Extra Data
b) Smart Data
c) Big Data

Odpovědi zasílejte na mailovou adresu soutez@iinfo.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o.
  2. Soutěž probíhá v pondělí 21. května 2018. Do soutěže budou zahrnuty pouze správné odpovědi, které budou doručeny do půlnoci 21. května 2018.
  3. Ze správných odpovědí budou vylosováni 3 výherci, kteří obdrží vstup na uvedenou akci. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit v souvislosti se soutěží.
  5. Výherci, kteří se do 3 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok.
  6. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  7. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).