Hlavní navigace

Vyhrajte vstup na setkání Business Inspiration Forum 2013

Autor: Marek Janouš
Redakce

Lezou vám už krkem zprávy o krizi, depresích a korupci? Napište nám, proč je doba, ve které žijeme, nádherná, a vyhrajte volný vstup na akci, kde načerpáte novou inspiraci.

Doba čtení: 1 minuta

Využijte příležitost potkat se osobně se skutečně vzácnými hosty, kteří se s vámi na setkání Business Inspiration Forum podělí o své životní příběhy a zkušenosti. Budou jimi majitelé světově úspěšných firem, podnikatelé, investoři, manažeři, kreativní a charismatické osobnosti mnoha zkušeností, zájmů a aktivit. Osobnosti, z nichž budete moci načerpat novou inspiraci, motivaci a zápal pro svou vlastní práci. Uvěříte, že nadšení a touha něco dokázat opravdu mohou vést k úspěchu a splněným snům.

Mottem setkání, které se uskuteční 21. května v Klubu Lávka, se stala píseň Michala Horáčka Žijeme v nádherné době. Napište nám, proč je podle vás doba, ve které žijeme, nádherná, a můžete vyhrát volný vstup na tuto akci. Stačí jedna věta…

Soutěž probíhá od 13. do 15. května 2013 na serveru Lupa.cz. Své názory zasílejte na e-mailovou adresu marketing@iinfo.cz

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o.
  2. Soutěž probíhá od 13. května do 15. května 2013.
  3. Ze zaslaných odpovědí budou vylosováni výherci, kteří obdrží vstup na uvedenou akci.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit k informování o výsledku soutěže.
  5. Výherci, kteří se do 3 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  6. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.
Našli jste v článku chybu?