Hlavní navigace

Vyšel Flock 1.2.4 a Flock 2.0 Beta 2

18. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšel webový prohlížeč Flock 1.2.4, který přináší obdobné opravy jako Firefox 2.0.0.16 a přidává i vlastní drobné úpravy. Flock 1.2.4 je stabilní verze určená koncovým uživatelům, ale není lokalizována do češtiny. Slovenská lokalizace však již je k dispozici. Vedle této ostré verze vyšla také druhá betaverze Flocku 2.0. Druhá generace Flocku vychází už z Firefoxu 3.0. Flock 2.0 Beta 2 konkrétně z nového Firefoxu 3.0.1 a oproti první betaverzi opravuje prý přes 175 chyb.

Vyšel webový prohlížeč Flock 1.2.4, který přináší obdobné opravy jako Firefox 2.0.0.16 a přidává i vlastní drobné úpravy. Flock 1.2.4 je stabilní verze určená koncovým uživatelům, ale není lokalizována do češtiny. Slovenská lokalizace však již je k dispozici.

Vedle této ostré verze vyšla také druhá betaverze Flocku 2.0. Druhá generace Flocku vychází už z Firefoxu 3.0. Flock 2.0 Beta 2 konkrétně z nového Firefoxu 3.0.1 a oproti první betaverzi opravuje prý přes 175 chyb.

Flock je okrajový prohlížeč vycházející z Firefoxu, který doplňuje některé zajímavé funkce pro spolupráci s různými službami z kategorie Web 2.0 od různých komunitních sítí přes blogy a mikroblogy až po služby pro sdílení odkazů, fotek či videa. Vzhledem k popularitě těchto služeb mu byla některými lidmi věštěna světlá budoucnost, ale zatím své ambice nenaplňuje. Podle květnových čísel z Navrcholu.cz jej využívalo přibližně 0,03 procenta českých uživatelů. (JasnaPaka Blog)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).