Hlavní navigace

Vyšel K-Meleon 1.01

Jiří Macich ml.

Po necelých 14 dnech od vydání Firefoxu 1.5.0.6 vychází i K-Meleon 1.01, který je právě na něm založen a opravuje tak chybu způsobující problémy při přehrávání videa ve formátu Windows Media. Ze stejného důvodu vyšel i balíček SeaMonkey 1.0.4. K-Meleon je poměrně mladý prohlížeč. Bývá označován jako nenáročný a rychlý. Samozřejmě podporuje prohlížení stránek v panelech a vedle jiných funkcí nabízí i vestavěnou RSS čtečku.

Po necelých 14 dnech od vydání Firefoxu 1.5.0.6 vychází i K-Meleon 1.01, který je právě na něm založen a opravuje tak chybu způsobující problémy při přehrávání videa ve formátu Windows Media. Ze stejného důvodu vyšel i balíček SeaMonkey 1.0.4.

K-Meleon je poměrně mladý prohlížeč. Bývá označován jako nenáročný a rychlý. Samozřejmě podporuje prohlížení stránek v panelech a vedle jiných funkcí nabízí i vestavěnou RSS čtečku.

Našli jste v článku chybu?
15. 8. 2006 13:44
K-Meleon jsem kdysi používal tak ve verzi 0.7 a už tehdy to byl docela dobře použitelný prohlížeč. Pak jsem přešel na Linux, tak mě čistě Windowsoidní aplikace přestaly zajímat... :-) Ono je někde na stránce projektu napsáno, že až verze 1.0 je pro koncové uživatele? Znám spoustu programů, které ještě nedosáhly k verzi 1.0 (a některé možná ani nedosáhnou) a při tom jde o programy "koncovými uživateli" masivně používané... Já bych si prostě K-Meleon nedovolil označit za "mladý&qu…
15. 8. 2006 13:36
První oficiální verze pro koncové uživatele, tedy verze 1.0, vyšla teprve před několika týdny.