Hlavní navigace

Vyšla veřejná betaverze ESET Mobile Security pro Android

4. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Balíček ESET Mobile Security pro zařízení vybavená systémem Android byl uvolněn k veřejnému testování. ESET jej předváděl na barcelonské akci Mobile World Congress 2011 a nyní si tedy jeho betaverzi mohou vyzkoušet zájemci z řad široké veřejnosti. Doplňuje tak variantu pro Symbian a Windows Mobile, jejíž ostrou verzi ESET prodává od loňského léta.

Balíček ESET Mobile Security pro zařízení vybavená systémem Android byl uvolněn k veřejnému testování. ESET jej předváděl na barcelonské akci Mobile World Congress 2011 a nyní si tedy jeho betaverzi mohou vyzkoušet zájemci z řad široké veřejnosti. Doplňuje tak variantu pro Symbian a Windows Mobile, jejíž ostrou verzi ESET prodává od loňského léta.

ESET Mobile Security pro Android vedle klasické antivirové ochrany nabízí antispamový filtr pro textové zprávy a filtr příchozích i odchozích hovorů. Nechybí ani ochrana pro případ ztráty mobilu jako je dálkové zjištění polohy mobilu, zablokování telefonu nebo smazání citlivých dat. Pro využití všech funkcí včetně ochrany proti odinstalování je potřeba Android 2.2 nebo vyšší. 

Zdroj: tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).