Hlavní navigace

Výsledky iAuditu mají opět zpoždění

16. 12. 2000
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Přestože se minulý měsíc zdálo, že tradiční zpoždění výsledků iAuditu jsou minulostí, šlo zřejmě jen o výjimku potvrzující pravidlo. Listopadová čísla měla být zveřejněna již v patek 15. prosince, v tento den se však na serveru TNSM objevila pouze zpráva, podle které vyjde iAudit v pondělí 18.12. v 16:00. Podle dřívějších vyjádření TNSM mohou za tato zpoždění neukázněné servery, které nedodávájí včas své logy. To by však nemělo být důvodem pro pozdržení celého iAuditu, ale jen výsledků těchto…

Přestože se minulý měsíc zdálo, že tradiční zpoždění výsledků iAuditu jsou minulostí, šlo zřejmě jen o výjimku potvrzující pravidlo. Listopadová čísla měla být zveřejněna již v patek 15. prosince, v tento den se však na serveru TNSM objevila pouze zpráva, podle které vyjde iAudit v pondělí 18.12. v 16:00.

Podle dřívějších vyjádření TNSM mohou za tato zpoždění neukázněné servery, které nedodávájí včas své logy. To by však nemělo být důvodem pro pozdržení celého iAuditu, ale jen výsledků těchto serverů.

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.