Hlavní navigace

Vyšly prohlížeče Opera 9.26 a Flock 1.1 Beta

20. 2. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Byla uvolněna již dříve avizovaná Opera 9.26. Nepřináší žádné nové funkce, ale opravy několika bezpečnostních zranitelností a chyb souvisejících se stabilitou, vylepšuje podporu pro Windows Server 2008 a řeší některé problémy pod Mac OS X. Novou Operu 9.26 můžete stahovat třeba ze Slunečnice.cz. Dnes také vyšla betaverze prohlížeče Flock 1.1, která přináší propojení s webmailovým rozhraním freemailových služeb Yahoo Mail a Gmail, podporu pro službu Picasa Web Albums (upload fotek, prohledávání)…

Byla uvolněna již dříve avizovaná Opera 9.26. Nepřináší žádné nové funkce, ale opravy několika bezpečnostních zranitelností a chyb souvisejících se stabilitou, vylepšuje podporu pro Windows Server 2008 a řeší některé problémy pod Mac OS X. Novou Operu 9.26 můžete stahovat třeba ze Slunečnice.cz.

Dnes také vyšla betaverze prohlížeče Flock 1.1, která přináší propojení s webmailovým rozhraním freemailových služeb Yahoo Mail a Gmail, podporu pro službu Picasa Web Albums (upload fotek, prohledávání) a vylepšení obrazovky MyWorld. Flock 1.1 Beta můžete rovněž stahovat ze Slunečnice.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).