Hlavní navigace

Vývoj Windows Live Messengeru 9 a Skype 4 pokračuje

Jiří Macich ml.

Na Internetu se objevily nové informace a screenshoty týkající se připravovaného komunikačního klienta Windows Live Messgenger 9. Microsoft připravuje hned několik zajímavých novinek. Uživatele s až příliš dlouhým a nepřehledným seznamem kontaktů jistě potěší možnost vytvořit seznam oblíbených kontaktů, který se bude zobrazovat nad ostatními v horní části okna. Zajímavější je však podpora diskuzních skupin. Přicházejí také nové možnosti pro sdílení fotek či design ve stylu Microsoft Wave 3. …

Doba čtení: 1 minuta

Na Internetu se objevily nové informace a screenshoty týkající se připravovaného komunikačního klienta Windows Live Messgenger 9. Microsoft připravuje hned několik zajímavých novinek. Uživatele s až příliš dlouhým a nepřehledným seznamem kontaktů jistě potěší možnost vytvořit seznam oblíbených kontaktů, který se bude zobrazovat nad ostatními v horní části okna. Zajímavější je však podpora diskuzních skupin. Přicházejí také nové možnosti pro sdílení fotek či design ve stylu Microsoft Wave 3. (LiveSide.net)

Pokračuje také vývoj konkurenčního komunikačního klienta Skype 4.0. Nedávno bylo uvolněno další sestavení veřejné betaverze. Na seznamu změn však nalezneme jen drobné opravy či aktualizaci nástrojové lišty pro Internet Explorer. Skype 4.0 má přinést zjednodušení uživatelského rozhraní, protože někteří uživatelé prý nyní mají problémy s ovládáním více oken programu. Jiní uživatelé však zase pro změnu kritizují koncepci rozhraní Skype 4.0 a vývojáři jim slíbili zapracování kompaktního módu. To však s posledním uvolněným buildem betaverze ještě nepřišlo.

Našli jste v článku chybu?