Hlavní navigace

Vývojáři Linuxu se sjedou do Prahy

Redakce

Česká republika bude ve dnech 23. až 28. října 2011 hostit sérii konferencí o softwaru Linux. V rámci vývojářského a uživatelského konferenčního programu se v Praze představí původní tvůrce systému Linus Torvalds a další softwaroví vývojáři z celého světa. Partnerem konferencí v ČR je společnost Liberix.

Česká republika bude ve dnech 23.  28. října 2011 hostit sérii konferencí o softwaru Linux. V rámci vývojářského a uživatelského konferenčního programu se v Praze představí původní tvůrce systému Linus Torvalds a další softwaroví vývojáři z celého světa. Partnerem konferencí v ČR je společnost Liberix.

Content 2017 - tip Footshop

Prestižní setkání v Praze

Koncem října 2011 bude Praha dějištěm tří linuxových konferencí pořádaných organizací Linux Foundation, která sdružuje a zastupuje společnosti se zájmem o další rozvoj a prosazování Linuxu. Patří mezi např. IBM, Fujitsu, Oracle, AMD, Google a další. Ve dnech 23. až 28. října se v Hotelu Clarion uskuteční následující konference:

  • Linux Kernel Summit
  • LinuxCon Europe
  • Embedded Linux Conference Europe (ELCE)

Součástí těchto akcí bude vystoupení předních vývojářů Linuxu a přednášky zástupců významných korporátních uživatelů linuxových řešení. Kromě Linuse Torvaldse, původního tvůrce Linuxu, zahrnuje program prezentace nejvyššího managementu firem Intel, Red Hat, Oracle, BMW a dalších.

Našli jste v článku chybu?
7. 10. 2011 14:17
mr.x (neregistrovaný)

V RSS jsem nadpis četl jako "vývojáři linuxu se sjedou v praze" s výrazem WTF?! Trávou nebo snad perníkem?