Hlavní navigace

Blíží se druhý ročník vývojářské konference Devel.cz

15. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O prvním březnovém víkendu proběhne v prostorách Fakulty informačních technologií ČVUT v pražských Dejvicích druhý ročník vývojářské konference Devel.cz.

V sobotu 2.března proběhne v Praze druhý ročník vývojářské konference Devel.cz. Pořádají ji Devel.cz, Zdrojak.cz a FIT ČVUT. S přednáškou vystoupí David Grudl, Martin Malý, Daniel Steigerwald, Ladislav Prskavec, Richard Fridrich, Michal Špaček, Michal Illich, Patrick Zandl, David Majda a Josef Reidinger.

Témata se budou týkat např. JavaScriptu (Angular, CoffeeScript, rozšíření prohlížečů), ale zabrousíme i do code reviews, strojového učení a soft skills.

KL24

První ročník konference Devel.cz, který proběhl loni v červenci v prostorách Národní technické knihovny v pražských Dejvicích.
Autor: Devel.cz.

První ročník konference Devel.cz, který proběhl loni v červenci v prostorách Národní technické knihovny v pražských Dejvicích.

Michal Illich pohovoří o tom, k čemu je dobrý machine learning. Martin Malý zase v hrubých obrysech představí jazyk CoffeeScript. Ukáže jeho použití a prozradí, proč jej používá tolik vývojářských týmů a proč se stal na GitHubu jedenáctým nejpopulárnějším jazykem. Kompletní program konference si můžete prohlédnout zde.

Do 15. února se můžete registrovat za zlevněné vstupné. Pokud jdete na akci, přidejte se také na Facebooku nebo Srazy.info. Více se dozvíte na Devel.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).