Hlavní navigace

Vývojářský festival DevFest Praha 2013 nebudou jen přednášky

18. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

GUG.cz pořádá v sobotu 23. listopadu 2013 v Národním domě na Vinohradech podzimní DevFest Praha 2013. Bude to den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu.

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Googlu pořádá v sobotu 23. listopadu 2013 v Národním domě na Vinohradech podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2013. Těšit se můžete na den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu (v uvedeném pořadí).

Registrace je povinná, ale vstup je zadarmo.

Z Googlu tentokrát přijede přednášet Danut Enachioiu, který se věnuje interním systémům Googlu. Jeho kolega Filip Hráček přiblíží jazyk Dart. Těšit se můžete i na Michala Špačka a téma online bezpečnosti, Rikiho FridrichaRobinem Pokorným a jejich vývojem pro Chrome, na Františka Fuku, který poodkryje taje jazyka Lua, a na mnoho dalších skvělých lidí.

KL24

Pořadatelé DevFestu se snaží již tradičně dát důraz na doprovodný program, přičemž v plánu jsou jak věci ověřené, tak i nové. Navštívit můžete například #FailCon, neboli rychlá, inspirativní vystoupení úspěšných lidí o jejich životních nebo pracovních selháních; FightClub, tedy realtime souboj vývojářů mobilních aplikací, či GUGCamp, přehlídku nejzajímavějších aplikací využívajících libovolnou technologii Googlu. Přichystána je i řada dalšího, co teprve čeká na zveřejnění.

Více se dozvíte na webech DevFest.cz, GUG.cz a na G+ kanále GUG.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).