Hlavní navigace

Názory k článku Vznikne nová česká televize. Na internetu.

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 7. 2009 10:28

  bez přezdívky
  všechny tyhle nové internetové TV se zaměřují na uživatele sedící někde za stolem v pracovně, ale okrádají se o diváky kteří zalehli na gauč v obýváku. Schází tady standard, jednotné IP TV prostředí integrované do všech těch mediálních přehrávačů a HTPC. Takové internetové rádia se už do nich pomalu protlačily, můžeme si přepínat pomocí dálkáče mezi stovkami rádií, ale ještě to chce prosadit totéž pro TV ...
  Já vím, u HTPC to zkušený uživatel nějak rozběhne, ale dokud to nebude fungovat tak, že si přinesu domů nějaký ten Popcorn, zapojím a v menu IP TV si vyberu ČR a zatrhnu ze stovky TV stanic ty nejoblíbenější a nastavím si je na předvolby, tak to pořád nebude TV.
 • 10. 7. 2009 11:42

  Horal (neregistrovaný) ---.median.cz
  Některé MMC už umějí implicitně přehrávat videa z YouTube. Problém by to být neměl. Streamuje se jen v několika málo standardech. Jde spíš o nějaký způsob snadného nastavení. Šlo by to dělat třeba pomocí konfiguračního xml souboru, který by byl na adrese té stanice volně stažení. Tam by byl jak název stanice, tak popis rozlišení, komprese a bitratu jednotlivých streamů (a samozřejmě jejich adresy). Dočkejte času, ono to k tomu nějak dospěje, uvidíte :-)