Hlavní navigace

Vzpomínáte na Hry bez hranic? Prima láká na podobnou show Aréna národů

26. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
26. 4. 2011

UVNITŘ FOTO Na obrazovce televize Prima by se měla objevit nová zábavná soutěž Aréna národů, která bude připomínat kdysi velmi populární Hry bez hranic. Pořad, jehož termín vysílání zatím není veřejnosti znám, už zahájil na obrazovkách této stanice nábor soutěžících prostřednictvím castingů. Prozatím stručné informace je možné najít také prostřednictvím webových stránek Primy na http://www.ipri­ma.cz/.

ČTĚTE TAKÉ: Prima vyhlásila castingy na Česko Slovensko má talent 2, začínají 1. května

KL24

U fotek na webu druhé nejsledovanější komerční televize v zemi je napsáno, že se bude jednat o mezinárodní adrenalinovou show. Prima se ptá zájemce o soutěž na to, jestli mají například předpoklady pro skoky z výšky, tanec, horolezectví, kontaktní sporty a podobně. Management televize ve formuláři mimo jiné zajímá, zdali chodíte cvičit a jak často, jak moc jste soutěživý a podobně. Čtyři fotky, které Prima vypustila, skutečně nápadně připomínají Hry bez hranic, které vysílala v devadesátých letech Česká televize.

Jedna z fotek z chystané soutěže, kterou Prima uvolnila na svůj web. (Foto: Prima TV)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).