Hlavní navigace

Web slovenské televize Empatia je již několik dní znovu nedostupný

8. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
8. 11. 2010

Internetová prezentace chystané slovenské televize TV Empatia je od konce minulého pracovního týdne opět nedostupná. Jak vás informoval server DigiZone.cz ve čtvrtek, doména na adrese www.tvempatia.sk byla mimo provoz z neznámého důvodu a opět po výpadku naběhla po urgenci naší redakce. Tentokrát to však vypadá, že situace je jiná.

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská TV Empatia odkládá start. Dojde k němu možná 1. prosince

Web Empatie totiž obsahuje po zadání adresy do vyhledávače hlášku: The requested URL / was not found on this server. Chyba může být tedy v tomto případě jak na straně provozovatele webhostingu, tak na straně firmy Empat, která by měla být provozovatelem chystaného slovenského kanálu, kolem kterého se objevuje čím dál tím více otazníků. Slovenští kolegové z webu Mediálne.sk navíc zjistili, že stanice nemá licenci pro šíření v síti tamního operátora Satro, jak serveru DigiZone.cz tvrdil jednatel a ředitel programu Patrik Bokroš.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).