Hlavní navigace

Whogotfunded.com: největší online databáze venture kapitálu spuštěna

4. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Právě v těchto dnech byla spuštěna real-time online databáze investic napříč odvětvími, kterou ocení jak novináři, tak podnikatelé a investoři. Denně analyzuje na dva miliony transakcí a uzavřených obchodů.

Projekt Whogotfunded.com jako real-time databáze venture kapitálu sledující vývoj investic v každém odvětví a v každé části světa byl spuštěn do ostrého provozu. Od ledna tohoto roku, kdy projekt běžel v uzavřené beta verzi, bylo zaznamenáno přes 12 tisíc investic, které dohromady převyšují částku 130 miliard amerických dolarů. 

Whogotfunded.com automaticky získává informace z Twitteru, webových zpravodajství a dat The US Securities and Exchange Commission (SEC). Databáze je aktualizována každou minutu, poskytuje tak aktuální informace o tom, co se děje v reálném čase na poli venture kapitálu. 

MM socky3

Každý den je analyzováno přes 2 miliony transakcí a uzavřených obchodů. Whogotfunded.com se tak stává jediným online projektem svého druhu na světě, který usnadňuje jejich prohledávání podle polohy, odvětví a jména společnosti.

Spuštění služby je vrcholem několikaměsíční tvrdé práce našeho vývojářského týmu. Byli jsme ohromeni tolika pozitivními reakcemi, které nám dodaly energii i nadále poskytovat kvalitní data, jež jsou relevantní pro uživatele po celém světě, uvedl Paul Vivant výkonný ředitel společnost Digimind, která za projektem stojí.