Hlavní navigace

Windows 7 Beta se brzy odporoučí, tentokrát už opravdu

Jiří Macich ml.

Veřejná betaverze Windows 7 brzy ukončí své neomezené fungování. Před časem jsme vám zprostředkovali zprávu, že se Windows 7 Beta budou pravidelně vypínat už od 1. června. Později se ale ukázalo, že se tato informace nezakládá na pravdě, ovšem expirace Windows 7 Beta je stále v plánu. Začne 1. července, tedy za dva týdny. Tento termín potvrdila i česká pobočka Microsoftu. V praxi to znamená, že od 1. července se Windows 7 Beta (a také betaverze systému Windows Server 2008 R2) budou po dvou…

Veřejná betaverze Windows 7 brzy ukončí své neomezené fungování. Před časem jsme vám zprostředkovali zprávu, že se Windows 7 Beta budou pravidelně vypínat už od 1. června. Později se ale ukázalo, že se tato informace nezakládá na pravdě, ovšem expirace Windows 7 Beta je stále v plánu. Začne 1. července, tedy za dva týdny. Tento termín potvrdila i česká pobočka Microsoftu. V praxi to znamená, že od 1. července se Windows 7 Beta (a také betaverze systému Windows Server 2008 R2) budou po dvou hodinách chodu vypínat.

Veřejné testování Windows 7 a Windows Server 2008 R2 ale běží dále. Stačí přejít na květnovou veřejnou release candidate verzi, která bude plně funkční až do konce února 2010. Stahovat můžete od Microsoftu nebo třeba ze Slunečnice.cz. Změny ve Windows 7 RC ve srovnání s Windows 7 Beta popisuje blog Engineering Windows 7. Finální verze Windows 7 má jít na trh koncem října. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?