Hlavní navigace

Microsoft uvede Windows Phone 8 29. října, jen čtyři dny po Windows 8

Marek Janouš

Mobilní systém Windows Phone 8 bude uveden v San Franciscu v pondělí 29. října. Přijde tedy jen čtyři dny po uvedení Windows 8 a tabletu Surface, jež je ohlášeno na 25. října v New Yorku. Od 30. října do 2. listopadu následuje v Redmondu vývojářská konference Build. Mimochodem, je dostupna bezplatná e-kniha o vývoji pro Windows 8 v HTML, CSS a JavaScriptu, a to prozatím v druhém předběžném vydání.

Mobilní systém Windows Phone 8 bude uveden v San Franciscu v pondělí 29. října. Přijde tedy jen čtyři dny po uvedení Windows 8 a tabletu Surface, jež je ohlášeno na 25. října v New Yorku. Od 30. října do 2. listopadu následuje v Redmondu vývojářská konference Build.

Mimochodem, je dostupna bezplatná e-kniha o vývoji pro Windows 8 v HTML, CSS a JavaScriptu, a to prozatím v druhém předběžném vydání.

Našli jste v článku chybu?
5. 10. 2012 11:53
jeroným (neregistrovaný)

Na wp8 se těším jak malej Jarda.. WP7.5 mi nestačí (kvůli nemožnosti pouštět skype a GPS track na pozadí) a Android mě s...e. Jablek mám dost z práce a nelíbí se mi..

5. 10. 2012 10:13

V tom je Microsoft uplne tragicky. K cemu to je, ze koncem mesice vypusti mobily s novym systemem, kdyz jeste vyvojarum nedali SDK, aby mohli pripravit pro tyto nove mobily aplikace?

Ne, argument ze na tom pobezi aplikace z Windows Phone 7 fakt neberu. Pobezi, ale se vsemi omezenimi, co Windows Phone 7 ma. Tehle pristup MS nechapu, pritom puvodne slibovali SDK na leto.