Hlavní navigace

Wolfová prý měla zakázáno vystoupit na tiskové konferenci TV Barrandov

19. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 9. 2008

Vedení české komerční televizní jedničky údajně zakázalo vystoupit moderátorce Pavlíně Wolfové na včerejší tiskové konferenci nové digitální televize TV Barrandov. Informoval o tom deník Blesk. Wolfová připravuje pro Barrandov první soudní show s názvem Suďte je!, ale zároveň je tváří Novy, kde moderuje pořad Neviňátka. Ten pohlíží s dětmi lehce satirickou formou na svět dospělých. Rozhodně ale nemá jít o pořad pro děti. Nova jí účast zakázala. Pracovat prý může pro obě televize, ale tvář může dělat jen jedné, řekl Blesku jeden ze zaměstnanců TV Barrandov, která přitom získala Wolfovou pro svůj pořad dříve než Nova.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov pořádala první tiskovou konferenci a odhalila plány

Talk show „Suďte je!“ vypouští zdravý rozum, obyčejný lidský úsudek a přirozené emoce do soudní síně. Zabývá se kontroverzními, často už uzavřenými, případy české justice. Rozhodnutí o vině či nevině má v pořadu „Suďte je“ v rukou devítičlenná porota, popsal pořad stručně mluvčí nové digitálního kanálu Janis Sidovský. V talk show se objeví např. novinářka Radka Kvačková, občanský aktivista John Bok a advokátka Klára Slámová. Pavlína Wolfová je vedoucí celého projektu. Formát Suďte je! mohou znát čeští diváci např. z některé z německých komerčních televizí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).