Hlavní navigace

Workometer zjednodušuje zaměstnávání externistů

26. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podnikáte‑li na internetu, jistě máte ve své firmě řadu činností, které jsou jako stvořené pro externisty: plnění e‑shopu, moderování fóra, sociální marketing… Při zadávání práce externistům je ale často těžké rozhodnout, podle jakých pravidel stanovit výši jejich odměny a jak efektivně dohlížet na jejich práci.

Podnikáte‑li na internetu, jistě máte ve své firmě řadu činností, které jsou jako stvořené pro externisty: plnění e‑shopu, moderování fóra, sociální marketing… Při zadávání práce externistům je ale často těžké rozhodnout, podle jakých pravidel stanovit výši jejich odměny a jak efektivně dohlížet na jejich práci.

Oba tyto problémy se nyní snaží neotřelým způsobem řešit Workometer, nová online služba na českém internetu. Workometer měří čas, který externista stráví prací na vaší zakázce, a dokladuje odvedenou práci snímkováním jeho obrazovky. Díky tomu se můžete jednoduše dohodnout na odměňování práce hodinovou sazbou, a v kterémkoli okamžiku vidíte, co váš externista právě dělá, nebo co dělal během celé doby, kterou vám naúčtoval.

A výhody pro externistu? Dokáže svého zaměstnavatele přimět ke spolupráci na dálku i v situacích, kdy by k tomu zaměstnavatel s ohledem na ostatní okolnosti nemusel mít dostatečnou důvěru.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).