Hlavní navigace

WSA Mobile 2016 – nominujte svou mobilní aplikaci do globální soutěže

25. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do 15. června trvá nominační období pro World Summit Award Mobile 2016. Nepropásněte svou šanci.

Máte mobilní projekt, aplikaci, nástroj, který posouvá hranice nebo mění svět? Není zaměřený jen čistě na domácí publikum, ale má i mezinárodní ambice? Pak věnujte chvíli přemýšlení, zda se nezapojit do mezinárodní soutěže World Summit Award Mobile 2016.

Jejím cílem je vybrat nejzajímavější digitální nástroje a služby, které mají či mohou mít velký dopad na společnost. Vybírá se v osmi kategoriích – byznys, veřejná správa, zdraví, vzdělání, kultura, životní prostředí, chytré bydlení a integrace – projekt může patřit pouze do jedné kategorie (podrobnosti o kategoriích).

Hlásit se může kdokoliv, limitujícím faktorem je datum vzniku aplikace či projektu – celý nebo jeho významná část či klíčové zlepšení nebo verze nesmí být starší než 1. leden 2014. Více o pravidlech najdete zde.

Proč se přihlásit? Máte šanci vyhrát účast na WSA World Congressu, získat zpětnou vazbu, kontakty, pozornost, ohlas a další benefity. Pragmatickým pohledem – nic to nestojí a za zkoušku nic nedáte. Takhle třeba vypadají vítězové loňského ročníku a určitě se i v českém prostředí najde několik projektů, u kterých stojí za to zkusit šanci.

Takže neváhejte a začněte se registrovat, je to extrémně snadné a rychlé.

V rámci regionální části je za finální výběr odpovědný tzv. národní expert – z vybraných nominací doporučuje projekty k postupu před mezinárodní porotu. Pro Českou republiku jím dříve byla Dana Bérová, letos poprvé mám tu čest já. Jsem také kontaktní osobou pro všechny dotazy kolem soutěže, pravidel a podmínek i spojkou s centrálou soutěže, takže v případě zájmu se na mě neváhejte kdykoliv obrátit, rád pomůžu. Zároveň budu vděčný za všechny tipy, které pomohou najít ty nejlepší a nejzajímavější projekty.

MM AI

Těším se na vaše přihlášky a nezapomeňte, čas je jen do 15. června. Raději se přihlaste hned, než abyste to pak nestihli, čas dokáže letět velmi rychle.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je výkonným ředitelem společnosti Internet Info, s.r.o. a v současné době předsedou Výkonné rady SPIR. Věnuje se marketingu, internetovému prostředí, médiím a příležitostnému moderování. Své občasné postřehy umisťuje na web Simindr.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).