Hlavní navigace

WSA Mobile 2016 – nominujte svou mobilní aplikaci do globální soutěže

Ján Simkanič

Do 15. června trvá nominační období pro World Summit Award Mobile 2016. Nepropásněte svou šanci.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Máte mobilní projekt, aplikaci, nástroj, který posouvá hranice nebo mění svět? Není zaměřený jen čistě na domácí publikum, ale má i mezinárodní ambice? Pak věnujte chvíli přemýšlení, zda se nezapojit do mezinárodní soutěže World Summit Award Mobile 2016.

Jejím cílem je vybrat nejzajímavější digitální nástroje a služby, které mají či mohou mít velký dopad na společnost. Vybírá se v osmi kategoriích – byznys, veřejná správa, zdraví, vzdělání, kultura, životní prostředí, chytré bydlení a integrace – projekt může patřit pouze do jedné kategorie (podrobnosti o kategoriích).

Hlásit se může kdokoliv, limitujícím faktorem je datum vzniku aplikace či projektu – celý nebo jeho významná část či klíčové zlepšení nebo verze nesmí být starší než 1. leden 2014. Více o pravidlech najdete zde.

Proč se přihlásit? Máte šanci vyhrát účast na WSA World Congressu, získat zpětnou vazbu, kontakty, pozornost, ohlas a další benefity. Pragmatickým pohledem – nic to nestojí a za zkoušku nic nedáte. Takhle třeba vypadají vítězové loňského ročníku a určitě se i v českém prostředí najde několik projektů, u kterých stojí za to zkusit šanci.

Takže neváhejte a začněte se registrovat, je to extrémně snadné a rychlé.

V rámci regionální části je za finální výběr odpovědný tzv. národní expert – z vybraných nominací doporučuje projekty k postupu před mezinárodní porotu. Pro Českou republiku jím dříve byla Dana Bérová, letos poprvé mám tu čest já. Jsem také kontaktní osobou pro všechny dotazy kolem soutěže, pravidel a podmínek i spojkou s centrálou soutěže, takže v případě zájmu se na mě neváhejte kdykoliv obrátit, rád pomůžu. Zároveň budu vděčný za všechny tipy, které pomohou najít ty nejlepší a nejzajímavější projekty.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

Těším se na vaše přihlášky a nezapomeňte, čas je jen do 15. června. Raději se přihlaste hned, než abyste to pak nestihli, čas dokáže letět velmi rychle.