Hlavní navigace

WSJ: Microsoft testuje vlastní smartphone

Daniel Dočekal

Wall Street Journal uvádí, že Microsoft pracuje s dodavateli komponent s Asie na vlastním smartphone a naznačuje, že se Microsoft chce obchodním modelem více přiblížit modelu Apple. Podle informací WSJ by mělo jít o telefon se čtyř až pěti palcovým displejem. Vlastní hardware nakonec Microsoft „vyrábí“ i v případě Surface, čerstvě uvedeného na trh. A zkušenosti s výrobou má dlouhodobé zejména v případě Xboxu.  

Wall Street Journal uvádí, že Microsoft pracuje s dodavateli komponent s Asie na vlastním smartphone a naznačuje, že se Microsoft chce obchodním modelem více přiblížit modelu Apple. Podle informací WSJ by mělo jít o telefon se čtyř až pěti palcovým displejem.

Vlastní hardware nakonec Microsoft „vyrábí“ i v případě Surface, čerstvě uvedeného na trh. A zkušenosti s výrobou má dlouhodobé zejména v případě Xboxu.  

Našli jste v článku chybu?
3. 11. 2012 12:18
Duncsi (neregistrovaný)

"Microsoft testuje vlastní smartphone." Ružovo to nevidím, zasa sú to len ružové plány súdruhov v MS.

2. 11. 2012 18:32
VfB (neregistrovaný)

To bude jistě potěšující zpráva pro Nokii. Na jejich spojení s MS vydělal jen MS. Lumči se moc neprodávají a až zarytí fandové MS budou mít možnost koupit telefon přímo od mS, tak prodeje Lumči půjdou ještě víc do kytek.