Hlavní navigace

Yahoo čekají změny

Jiří Macich ml.

Americkou společnost Yahoo čekají změny, které by měly vést k zvýšení konkurenceschopnosti a obnovení důvěry investorů. Zisk Yahoo se totiž ve třetím čtvrtletí tohoto roku propadl více než o třetinu a zisky konkurenčního Google naopak rostou. Yahoo hodlá některé své aktivity sloučit pod hlavičku nové divize zaměřené na marketing. Tu povede Susan Deckerová, o které se hovoří i jako o možné náhradě za generálního ředitele Terryho Semela. Z firmy odejde provozní ředitel Dan Rosensweig. Podle…

Americkou společnost Yahoo čekají změny, které by měly vést k zvýšení konkurenceschop­nosti a obnovení důvěry investorů. Zisk Yahoo se totiž ve třetím čtvrtletí tohoto roku propadl více než o třetinu a zisky konkurenčního Google naopak rostou.

Yahoo hodlá některé své aktivity sloučit pod hlavičku nové divize zaměřené na marketing. Tu povede Susan Deckerová, o které se hovoří i jako o možné náhradě za generálního ředitele Terryho Semela. Z firmy odejde provozní ředitel Dan Rosensweig. Podle analytiků bude muset ale Yahoo udělat mnohem více. (BetaNews)

Našli jste v článku chybu?
6. 12. 2006 22:28
Paja (neregistrovaný)
:-) ty si vtipalek :-) az budes mit alespon takovou firmu jako je atlas tak tu neco rikej...jinak seznam proste zacal dobre a ted z toho tezi o nicem jinem to neni. Kdyby atlas vydelaval 10x vic nez seznam tak stejne bude tam kde je to samy plati o centrumu. Seznam proste nabral ve spravny cas.
6. 12. 2006 15:56
slamiq (neregistrovaný)
Aha Seznam kopíruje google a je to velmi úspěšná firma. Centrum a Atlas kopírujů Yahoo a jdou do háje spolu s ním. Vybrali si špatný vzor :-D