Hlavní navigace

YouTube představil nástroje pro editaci videa

22. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
22. 9. 2011

Od minulého týdne mohou využívat uživatelé videserveru YouTube také některé editační nástroje pro vylepšení svých nahrávek. Záběry je možné například zkrátit, stabilizovat roztřesené příspěvky, upravit barvy a kontrast nebo obrázky otáčet. K dispozici jsou také zajímavé doplňkové efekty, například změna videa na černobílé nebo navození dojmu, že nahraný příspěvek je animovaný.

ČTĚTE TAKÉ: Google TV tady fungovat nebude, věří ředitel internetu Novy Pavel Krbec

Doposud bylo možné vaše video pouze nahrát a sdílet, ale nemohli jste ho změnit. Pokud jste chtěli zkrátit začátek a konec, provést změnu nebo přidat hudbu či efekt, museli jste video editovat ve speciálním programu, a poté ho znovu na YouTube nahrát, popsal dosavadní stav softwarový inženýr videoserveru John Gregg. Videa je nyní možné editovat přímo na YouTube při zachování všech jeho atributů. Víme, že chcete, aby vaše video vypadalo co nejlépe a nástroje YouTube vám to umožní, dodal Gregg.

Zdroj: Digital Spy

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).