Hlavní navigace

Z Novy na Primu zamířil šéf projektů Pavel Chládek. Primu opustil Miloš Zahradník

8. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima pokračuje ve „vyzobávání“ manažerů z konkurenční Novy. Nedávno k ní přešla šéfka výroby Lucia Kršáková, na obrazovce se objeví bývalá tvář Novy Láďa Hruška.

Televizní skupina Prima pokračuje v přebírání manažerů z konkurenční skupiny Nova. Počínaje srpnem v ní působí někdejší vedoucí řízení projektů a byznysových systémů Novy Pavel Chládek, který má na Primě obdobnou pozici oficiálně nazývanou ředitel strategických projektů a procesů. Chládek se už v barvách Primy účastnil čtvrteční tiskové konference k podzimnímu schématu. V krátké době tak jde o dalšího manažera Novy, který zakotvil v konkurenční Primě. V červenci na Primu nastoupila dlouholetá ředitelka výroby Novy Lucia Kršáková. Přestup byl stejně jako v případě Chládka okamžitý, ani jeden z manažerů neměl na Nově konkurenční doložku a z měsíce na měsíc tak mohli přejít k přímé konkurenci.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Lucia Kršáková „zběhla“ od Novy k Primě, od září bude výrobní ředitelkou FTV Primy

Prima rovněž potvrdila návrat své původní tváře Ladislava Hrušky, který byl dlouhá léta redaktorem Zpráv FTV Prima a poté přešel do konkurenčních Televizních novin na Nově, kde se z něj stal Potravinový inspektor a poté prorazil s rubrikou o receptech od diváků. Na Primě bude mít od září kutilský víkendový pořad Vychytávky Ládi Hrušky, jenž má navázat na tradici Receptářů Přemka Podlahy. Z Primy naopak v polovině července odešel šéf vývoje formátů a někdejší dlouholetý programový ředitel Miloš Zahradník, kterého si do televize dovedl předchozí generální ředitel Martin Konrád.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.