Hlavní navigace

Z Novy odešla další z původních tváří televizní obrazovky

30. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 3. 2009

Sportovní komentátor Pavel Poulíček ukončil své působení na televizi Nova. Koncem minulého týdne o tom informoval server iDnes.cz. Poulíček pracoval na Nově 15 let jako moderátor sportovních novin, komentátor fotbalových přenosů a v této televizi působil od jejího zrodu, stejně jako investigativní novinář Radek John, který komerční jedničku nedávno také opustil.

Podle mluvčí televize Nova Michaely Fričové Poulíčkovo angažmá skončilo naprosto standardní cestou. V klidu jsme se dohodli, řekla serveru iDnes.cz. Poulíček ke svému odchodu uvedl, že dozrál čas na změnu. Ve vlastní motivaci jsem se plácal už delší dobu a souhra náhod chtěla, že to vyšlo takhle. Všichni jsme se domluvili a je to čistá dohoda na obou stranách, řekl serveru iDnes.cz Poulíček. Podle některých informací chce vedení Novy Sportovní noviny omladit a nasadit sem např. moderátorku Lucii Šilhánovou ze sesterského kanálu.

Zdroj: ČTK, upraveno a zkráceno

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).