Hlavní navigace

Z Primy odchází programový ředitel Gordon Lovitt

13. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 9. 2010

Z pozice programového ředitele televize Prima odchází Gordon Lovitt, který na tomto postu působil od 1. dubna 2008. Stalo se tak pravděpodobně na vlastní žádost. Vydávám se za novými výzvami. Jsem rád, že se tak děje v době, kdy se Prima i Prima Cool těší velmi dobrému zdraví, uvedl stručně ke svému odchodu dosavadní programový ředitel Lovitt.

ČTĚTE TAKÉ: Šéf Primy: Na podzimním souboji televizí vydělá hlavně divák

Prozatímního vedení programového oddělení televize Prima se ujímá generální ředitel televize Marek Singer. Odchod Lovitta je poměrně překvapivý. Dochází k němu v době, kdy se oběma stanicím z rodiny Prima daří. Oficiálně s ním bylo vedení televize velice spokojeno, mimo jiné díky znalosti zahraniční scény. Před svým působením na Primě byl Lovitt například poradcem pro strategické rozhodování generálního ředitele rumunské veřejnoprávní televize TVR nebo jako dočasný ředitel hlavního programu této televize TVR 1.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).