Hlavní navigace

Z televizorů Samsung si lze půjčit film přes Topfun

15. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Majitelé chytrých televizorů značky Samsung si mohou díky Internetu jednoduše vypůjčit a ihned přehrát celovečerní filmy přímo na televizní obrazovce. Samsung totiž navázal spolupráci s tuzemskou video-on-demand službou Topfun. Za zhlédnutí filmu lze zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu, respektive Premium SMS. Videopůjčovna Topfun je dostupná pro chytré televizory Samsung z řad pro rok 2011 a 2010.

Majitelé chytrých televizorů značky Samsung si mohou díky Internetu jednoduše vypůjčit a ihned přehrát celovečerní filmy přímo na televizní obrazovce. Samsung totiž navázal spolupráci s tuzemskou video-on-demand službou Topfun. Za zhlédnutí filmu lze zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu, respektive Premium SMS. Videopůjčovna Topfun je dostupná pro chytré televizory Samsung z řad pro rok 2011 a 2010.

Samsung se v poslední době snaží nabídnout českým majitelům jeho chytrých televizorů více zajímavého obsahu. Od června poskytuje například vysílání hudební televize Óčko, kterou tak majitelé televizorů Samsung mohou sledovat, aniž by museli být abonenty kabelové nebo satelitní televize. Po mnoha měsících slibů snad také konečně Samsung nabídne přístup k archivu původních pořadů České televize.

Zdroj: DigiZone.cz

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).