Hlavní navigace

Za TV Empatia komunikuje anonym. Start stanice proběhne možná 1. listopadu

10. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 10. 2011

Slovenská televize Empatia, která měla odstartovat podle posledního plánu před týdnem, v pondělí 3. října, slibuje zahájení svého vysílání předběžně na 1. listopadu. Uvedl to anonymní odesílatel, který odpovídá na e-maily zaslané do schránky tohoto programu, jež už zahájení vysílání od konce minulého roku odložil minimálně čtyřikrát a mnozí čtenáři už tak ani nedoufají, že by se projekt někdy dočkal svojí realizace.

MM_SS3

K TÉMATU: Odstartuje slovenská televize Empatia? Zatím tomu nic nenasvědčuje

Server DigiZone.cz obdržel stejnou odpověď jako například web SatelitnáTV.sk, který ji zveřejnil na komunitním portálu Facebook. Vysílání bude spuštěné, doufám, co nejdříve, i když s méně relacemi, uvádí se v krátké zprávě, jejíž pokračování je následující: Hlavně o Vánocích naše vysílání zaujme. Jako orientační termín nyní stanice uvádí 1. listopad, není však pevný. Nejpozději by k němu mělo dojít v magické datum 11.11.2011. Jako důvod této skutečnosti uvádí Empatia stěhování do nových prostor. Její sídlo by mělo být podle webových stránek v Nitře.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.