Hlavní navigace

Za zrušenou tiskovou konferenci ČT může roztržka topmanagementu

19. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 8. 2011

Server DigiZone.cz má k dispozici informace, že za včerejší zrušenou tiskovou konferencí k podzimnímu programovému schématu České televize může roztržka mezi jejím vrcholovým managementem. Ukazuje na to i SMS zpráva, kterou redakce obdržela od jednoho z manažerů, který ji označil jako off record, tudíž není možné prezentovat jeho jméno ani vyjádření ze zmíněného textu.

Tipy C

K TÉMATU: Česká televize si uřízla ostudu. Zrušila konferenci k podzimnímu schématu

Vše bylo perfektně připravené, technika byla v pořádku. Vedení nám pouze krátce před začátkem oznámilo, že tiskovka nebude, uvedl pro dnešní Lidové noviny jeden z techniků, který si nepřál být jmenován. Podle deníku mají stát za zrušenou akcí obchodní ředitel Robert Kvapil a ředitel programu Radek Žádník, kterým se nelíbila videoprezentace, jež se měla na TK pouštět. List však žádný důkaz, že za selháním stojí tito dva manažeři nepředložil. Nehledejte v tom senzaci, šlo čistě o přesun, uvedl pro Lidové noviny Kvapil. O zrušení tiskové konference nevěděl podle DigiZone.cz ani generální ředitel Jiří Janeček, který okamžitě nařídil její uspořádání v co nejbližším možném termínu. Záležitostí se bude na nejbližším zasedání zabývat podle Týdne.czRada ČT.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).