Hlavní navigace

Zábava, která nestárne... Nova ukázala, co všechno na Telce vytáhne z archivu

19. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Hana Zagorová se Štefanem Margitou v pořadu Hogo Fogo, Pavel Poulíček v Kolotoči, Jan Rosák v Riskuj, Petr Novotný v Novotách či Slávek Boura v Rande. I to bude Telka.

Pořádný ponor do televizně-zábavní historie v Česku chystá sedmý kanál televize Nova, zábavná stanice Telka. Program, který odstartuje již tento pátek 22. února ve dvě hodiny odpoledne, nabídne opravdové “skvosty” z televizního archivu. Na jednom kanále se tak sejde velká koncentrace bavičů, z nichž většina už na Nově léta nepůsobí a má problémy uchytit se i v jiných televizích. Prakticky žádný neasistoval ani při nedávném pokusu o čistě českou zábavnou televizi Pětka.

K TÉMATU: Telka, sedmý kanál Novy, odstartuje 22. února. Nabídne „to nejlepší z archivu“

Hana Zagorová a Štefan Margita dokáží napálit své kolegy jako nikdo jiný v pořadu Hogo Fogo, Petr Novotný a jeho nezapomenutelný humor nejen v Silvestrech a Novotách, napínavé hry o finanční výhry s Janem Rosákem v Riskuj i Pavlem Poulíčkem v Kolotoči, nejsledovanější denní seriál současnosti Ulice od jeho úplných začátků nebo nezapomenutelná Zlatíčka Petra Nárožného a Václava Postráneckého či populární soutěž vtipů Zlatá mříž a mnoho dalších… To je zábava, která nestárne,” popisuje Martin Šnýdr z PR oddělení Novy část programového schématu Telky.

MM socky3

KOMENTÁŘ: Telka – ještě větší odpad, než jsme doufali?

Nova svůj nový archivně-zábavní program věnuje divákům k 19. výročí zahájení vysílání. Telka bude vysílat stejně jako Fanda a Smíchov v celoplošném pozemním multiplexu 4, stane se součástí nabídek kabelových a IPTV operátorů. O jejím zařazení do satelitních platforem zatím nejsou spolehlivé informace.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.