Hlavní navigace

Záchranářský portál Na hraně života skončil, jeho osud zpečetila vysílací rada

25. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Krok regulátora je pomyslnou tečkou za existencí této stránky. Oficiálně byl tento krok oznámen divákům televize FILMpro již začátkem září 2015.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) definitivně zpečetila osud záchranářského pořadu/portálu „Na hraně života“, který pro klatovskou televizi FILMpro vyráběl podnikatel Michal Šebek. Vyplývá to z aktuálního zápisu regulátora ze zasedání, jež se konalo začátkem minulého týdne. Rada vzala na vědomí ukončení poskytování audiovizuální mediální služby na vyžádání (Na hraně života – regionální pořad/www.nahranezivota.cz) poskytovatele Michala Šebka, IČ: 626 25 292, bytem v Blovicích, Spojovací 537, PSČ 336 01, referovala stručně RRTV.

Cloud23

Z ARCHIVU: Regionální síť 7 s HD kanály České televize se může rozšířit do Klatov a Šumperka

Krok regulátora je pomyslnou tečkou za existencí této stránky. Oficiálně byl tento krok oznámen divákům televize FILMpro, kterou mimo jiné nabízí ve svém programovém rastru i služba SledováníTV.cz, již začátkem září 2015, a to na sociální síti Facebook. Důvod, proč se tak stalo, produkce pořadu divákům neoznámila. Jak vyplývá z anotace pořadu, Na hraně života byl publicisticko-dokumentární a reportážní pořad, který si kladl za cíl přiblížit činnost záchranných a bezpečnostních složek v plzeňském a zvláště také klatovském regionu. Již neexistující web si je možné prohlédnout pomoci služby Webarchive.org.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).