Hlavní navigace

Záchranářský portál Na hraně života skončil, jeho osud zpečetila vysílací rada

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO – Krok regulátora je pomyslnou tečkou za existencí této stránky. Oficiálně byl tento krok oznámen divákům televize FILMpro již začátkem září 2015.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) definitivně zpečetila osud záchranářského pořadu/portálu „Na hraně života“, který pro klatovskou televizi FILMpro vyráběl podnikatel Michal Šebek. Vyplývá to z aktuálního zápisu regulátora ze zasedání, jež se konalo začátkem minulého týdne. Rada vzala na vědomí ukončení poskytování audiovizuální mediální služby na vyžádání (Na hraně života – regionální pořad/www.nahranezivota.cz) poskytovatele Michala Šebka, IČ: 626 25 292, bytem v Blovicích, Spojovací 537, PSČ 336 01, referovala stručně RRTV.

tip obecný root

Z ARCHIVU: Regionální síť 7 s HD kanály České televize se může rozšířit do Klatov a Šumperka

Krok regulátora je pomyslnou tečkou za existencí této stránky. Oficiálně byl tento krok oznámen divákům televize FILMpro, kterou mimo jiné nabízí ve svém programovém rastru i služba SledováníTV.cz, již začátkem září 2015, a to na sociální síti Facebook. Důvod, proč se tak stalo, produkce pořadu divákům neoznámila. Jak vyplývá z anotace pořadu, Na hraně života byl publicisticko-dokumentární a reportážní pořad, který si kladl za cíl přiblížit činnost záchranných a bezpečnostních složek v plzeňském a zvláště také klatovském regionu. Již neexistující web si je možné prohlédnout pomoci služby Webarchive.org.