Hlavní navigace

Žáci základní školy v Ostravě natočili vtipné i poučné video o sociálních sítích

8. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Organizátoři vyhlásili výsledky soutěže pro střední a základní školy Jak sociální sítě změnily náš život. Přihlásit se mohly všechny tuzemské zá­kladní i střední školy a jejich studenti mohli vytvořit pomocí digitálních technologií jakýkoli projekt na dané téma. Většinou zůstali u videa. První místo získali žáci Základní školy v Ostravě – Staré Bělé za tento počin:

Organizátoři vyh­lásili výsledky soutěže pro střední a základní školy Jak sociální sítě změnily náš život. Přihlásit se mohly všechny t­uzemské základ­ní i střední ško­ly a jejich studenti mohli vytvořit pomocí digitálních technologií jakýkoli projekt na dané téma. Většinou zůstali u videa.

První místo získali žáci Základní školy v Ostravě – Staré Bělé za tento počin:

"Cílem soutěže bylo podnítit kritické uvažování a diskusi žáků o výhodách, možnostech ale i možných hrozbách komunikace na sociálních sítích,“ řekl Martin Hanzal z pořádající firmy SODATSW. „Jsme opravdu překvapeni zpracováním a obsahem projektů, které jsme od škol obdrželi. Je vidět, že žáci využívají sociálních sítí jako běžného komunikačního prostředku, avšak plně si uvědomují i jejich možná rizika.“

Zdroj: Tisková zpráva