Hlavní navigace

Začíná StarDance IV, do Vánoc obsadí sobotní večery na ČT 1 a ČT HD

29. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 10. 2010

UVNITŘ PRESS KIT ČT Čtvrtá řada soutěže StarDance… když hvězdy tančí startuje tuto sobotu ve 20 hodin na prvním programu České televize. Populární show moderovaná Terezou Kostkovou a Markem Ebenem obsadí sobotní prime time ČT 1 tradičně až do Vánoc, a zpočátku si bude přímo konkurovat se sobotními přenosy semifinále a finále česko-slovenské talentové show Talentmania na televizi Nova. Během listopadu navíc půjde přímo proti nové zábavné soutěži na televizi Barrandov „Bubu hledá chlapa“.

PRESS KIT: Tiskový materiál České televize ke čtvrté řadě StarDance (PDF, 2,68 MB)

StarDance se vrací na obrazovku veřejnooprávní ČT po dvouleté přestávce. I ve čtvrté řadě StarDance se o přízeň přísné a nesmlouvané poroty a především diváků ČT 1 bude ucházet osm veřejné známých osobností, které vytvořili taneční páry s osmi šarmantními profesionálními tanečnicemi a tanečníky: Pavel Kříž a Alice Stodůlková, Monika Absolonová a Václav Masaryk, Saša Rašilov a Karolína Majerníková, Filip Sajler a Veronika Šmiková, Veronika Žilková a Marek Dědík, Aneta Langerová a Michal Kurtiš, Jitka Čvančarová a Lukáš Hojdan, Alexander Hemala a Jitka Šorfová, přiblížil mluvčí ČT Ladislav Šticha.

Cloud23

ROZHOVOR: Alexandr Hemala: Tančím jen v sebeobraně, teď ale musím

Porotu čtvrté řady StarDance tvoří Tatiana Drexler, Petra Kostovčíková, Zdeněk Chlopčík a Petr Zuska, soutěžní páry budou tančit za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Česká televize nabídne živé přenosy ze StarDance nejen ve standardním, ale také ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) na programu ČT HD. Ten lze naladit v zemské digitální síti 4 v Praze, Brně a Ostravě, prostřednictvím satelitních služeb Skylink, CS Link a UPC Direct a v nabídkách digitálních kabelových televizí a IPTV.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).