Hlavní navigace

Zákazníci Skylinku už mohou přijímat Eurosport pouze z jedné satelitní pozice

1. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jediným programem, který zůstává ještě pro satelitní službu Skylink dostupný na pozici 19,2 stupňů východně, je hard erotický kanál Hustler TV ve standardním rozlišení.

Provozovatel satelitní služby Skylink, lucemburská společnost M7 Group, od dnešního dne šíří program Eurosport v klasickém rozlišení obrazu výhradně na pozici 23,5 stupně východně. Zájemci o tento kanál tak už nemusí kvůli sledování kanálu přetáčet parabolu, případně používat takzvaný Duo LNB konvertor, který umožní naráz sledovat jak satelit Astra 3B, tak i pozici 19,2 stupně východně. Eurosport v klasickém rozlišení je na pozici Skylinku umístěn už delší dobu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Eurosport spustil „multiobrazovkové“ předplatné svého přehrávače

KL24

V návaznosti na tiskovou zprávu ze dne 18. 12. 2012 oznamujeme, že dnes dojde k plánovanému ukončení vysílání sportovního televizního kanálu Eurosport (SD) na původní pozici Astra 19,2°E. Všem uživatelům Skylinku, kteří tak ještě neučinili, připomínáme, že si program Eurosport mohou naladit na nové pozici, upozornil společnost M7 Group. Jediným programem, který v tuto chvíli mohou zákazníci sledovat ještě z pozice 19,2 stupně východně, je Hustler TV.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11876/H, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S/QPSK

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).