Hlavní navigace

Zákazníci uzavřeli už více než tisíc smluv na nový tarif Volání za korunu od U:fona

Martin Vyleťal

Mobilní operátor MobilKom prostřednictvím své sítě U:fon začal tento týden nabízet možnost volání do ostatních, včetně zahraničních síti a to za 1 Kč včetně DPH za 1 minutu .Zákazníci za měsíční paušál ve výši 200 Kč získají 100 volných minut při tarifikaci 60+30. Cena jedné minuty v rámci volných minut tak vyjde na dvě koruny. Korunu za minutu volání zaplatí zákazníci až po provolání volných minut.

Doba čtení: 1 minuta

Mobilní operátor MobilKom prostřednictvím své sítě U:fon začal tento týden nabízet možnost volání do ostatních, včetně zahraničních síti a to za 1 Kč včetně DPH za 1 minutu .Zákazníci za měsíční paušál ve výši 200 Kč získají 100 volných minut při tarifikaci 60+30. Cena jedné minuty v rámci volných minut tak vyjde na dvě koruny. Korunu za minutu volání zaplatí zákazníci až po provolání volných minut.

Jen za první dny od spuštění prodeje, uzavřel U:fon na tento tarif více než tisíc smluv. 

Přes náš nový eshop na Ufon.cz se prodalo více než 71 % z tohoto objemu, přes infolinku 20 % a zbytek prodaly naše prodejny. Vysoký podíl eshopu je pro nás velmi příjemné překvapení, jelikož jsme se obávali přetížení infolinky, ale k tomu téměř nedošlo, uvedl pro Lupu Oleg Vojtíšek, Marketing, Sales and Customer Care Director společnosti Mobilkom.

Podle Vojtíška má nový tarif i další efekt. Firmě se přihlásily další zájemci, kteří mají zájem Mobilkom odkoupit. O prodeji firmy jako celku rozhodla na konci března schůze věřitelů. Mobilkom by měl být prodaný do konce srpna.

Našli jste v článku chybu?