Hlavní navigace

Západočeská televize Plzeňská 1 nabídne zpravodajství, publicistiku i magazíny

6. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve vysílání nového západočeského programu nebudou chybět ani populární Cyklotoulky, které svého času vysílala už dnes neexistující televize Public. Významný prostor dostane i kanál TV8.

Nová západočeská televize Plzeňská 1, která je v Plzni dostupná prostřednictvím pozemního šíření (DVB-T) z vysílače Košutka, nabídne zpravodajství, publicistiku, ale také některé magazíny. Vyplývá to z programového schématu, které redakci serveru DigiZone.cz poskytli přímo zástupci stanice. Plzeňská 1 bude vysílat hodinový blok informací, a to vždy každou lichou hodinu, a to od 7. hodiny ranní až do 15 hodiny. V sudých hodinách vysílací čas obsadí stanice TV8.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: V Plzni začala vysílat nová regionální televize Plzeňská 1, přes DVB-T z Košutky

Obsáhlejší vysílání nabídne západočeská televize v době od 17 do 19 hodin a od 20 do 22 hodin, kdy bude blok informací dvouhodinový. Mezi 19. a 20. hodinou bude opět vysílat TV8. Ta se divákům ještě jednou připomene mezi 22. a 23. hodinou. Pro lepší ilustraci si můžete prohlédnout tabulky níže. Na Plzeňské 1 se objeví také Cyklotoulky, obdoba oblíbeného magazínu, který svého času vysílala dnes již neexistující Public TV a formát Jak se vede? známý  z vysílání regionalnitelevize.cz.

Stručné programové schéma Plzeňské 1, která se dělí o svůj vysílací čas s kanálem TV8.

Stručné programové schéma Plzeňské 1, která se dělí o svůj vysílací čas s kanálem TV8.

Detailní programové schéma západočeského programu Plzeňská 1 včetně jednotlivých pořadů.

Detailní programové schéma západočeského programu Plzeňská 1 včetně jednotlivých pořadů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).