Hlavní navigace

Zápas FC Barcelona s Realem Madrid budou moci sledovat všichni diváci Digi TV

18. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: YouTube
Společnost Digi Czech Republic, držitel vysílacích práv na La Ligu pro Českou republiku, letos zpřístupní všem svým zákazníkům dubnové utkání mezi FC Barcelona a Realem Madrid.

Jeden z nejsledovanějších fotbalových zápasů na světě, v němž se střetnou slavné španělské kluby FC Barcelona a Real Madrid, sledují každoročně stovky milionů lidí. Společnost Digi Czech Republic, která je držitelem exkluzivních vysílacích práv pro Českou republiku na La Ligu, nejvyšší španělskou fotbalovou soutěž, letos nabídne přímý přenos prestižního duelu všem svým zákazníkům bez ohledu na to, kterou službu a který programový balíček mají aktivovaný.

MMF24

Podle tiskové zprávy Digi TV je zmiňované utkání po finále Ligy mistrů (jehož záznam Digi TV rovněž odvysílá) druhým nejsledovanějším fotbalovým zápasem na světě. FC Barcelona i Real Madrid se řadí mezi úplnou špičku fotbalového světa a hrají v nich hráči, jako je například držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu na světě za loňský rok Lionel Messi, druhý nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo nebo brazilský talent Neymar.

Utkání přezdívané El Clásico vypukne 2. dubna od 20:30. Zákazníkům staré Digi TV se několik dní před zápasem objeví v nabídce program Digi Sport 3 (v SD verzi na 80. kanálové pozici). Zákazníci nové DIGI TV mají v rastru na pozici 25 kanál Digi Sport 3 HD CZ. Ten jim bude před a během zápasu odblokován nezávisle na předplaceném balíku. O této promo akci budeme naše zákazníky v předstihu informovat na webových stránkách, Facebooku i v rámci pravidelně zasílaného vyúčtování, upřesnil Vladimír Rusnák, ředitel Digi Czech Republic.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).